O NAS

WITAJ W ŚWIECIE LAUBO!

tu powstaje nowoczesna przestrzeń zewnętrzna

 

 

W LAUBO wierzymy, że funkcjonalność i jakość wykonania powinny być połączone z unikalnym wyglądem, dając poczucie komfortu, ciepła i luksusu. Chcemy, aby proponowane przez nas produkty umożliwiały aranżację wyjątkoweych przestrzeni prywatnych i komercyjnych, w których chce się pozostać na długo. Pragniemy, aby klimat i atmosfera strefy zewnętrznej była naturalnym przedłużeniem tego, co wewnątrz.

 

Dzięki użyciu zaawansowanych materiałów, w naszych produktach przenosimy naturalność, miękkość i funkcje zarezerwowane dotąd dla wnętrz. Chcemy dać możliwość kreowania przestrzeni dużych i małych, w których każdy czuje się komfortowo jak we wnętrzu, jednocześnie będąc w kontakcie z otaczającą naturą.

 

W LAUBO nie wymagamy, aby klient dostosował się do naszych produktów. Dlatego wszystkie produkty mogą zostać dopasowane do indywidualnych wymgań naszego klienta.
LAUBO – nowoczesne meble ogrodowe, pergole, nowoczesne paleniska, elementy wodne.

NASZA HISTORIA

Projektując tereny zieleni nie mogliśmy znaleźć dużych ciekawych donic, które pasowałyby estetyką do naszych projektów więc... zrobiliśmy je sami. Marzyły nam się produkty trwałe i odporne na warunki atmosferyczne a do tego estetycznie wykonane i po prostu ładne. Zaczęliśmy w 2010 roku, wykonując najpierw donice do własnych projektów. Od tego czasu rozwinęliśmy zaplecze produkcyjne i rozszerzyliśmy znacząco asortyment, udostępniając nasze produkty nie tylko tym, dla których projektowaliśmy przestrzeń zewnętrzną, ale też szerszej publiczności. Ale pomysły na nowe rzeczy nadal nam się nie wyczerpały. Chyba po prostu lubimy tworzyć.

RĘCZNIE WYKONANE

Każdy element wykonywany jest ręcznie przez doświadczonych pracowników. Cieszymy się, że możemy oglądać nasze produkty i kontrolować ich jakość na każdym etapie ich powstawiania. To sprawia, ze nie myślimy o naszej działalności jak o taśmie produkcyjnej, ale podchodzimy do produktów rzemieślniczo. Czasem zaczynamy od wykonania nowego produktu własnoręcznie, aby znać jego mocne strony i móc udoskonalić projekt, gdy nie wszystko jest takie, jak wymarzyliśmy. Zależy nam na jakości i solidnym wykonaniu. Chcemy, żeby mogli Państwo cieszyć się naszymi produktami przez lata.

ROBIONE Z PRZYJEMNOŚCIĄ

Za LAUBO stoi grupa przyjaciół. Cieszymy się, gdy możemy projektować nowe elementy wyposażenia ogrodów, tarasów i pozostałych przestrzeni zewnętrznych. Doświadczenie w projektowaniu sprawia, ze jesteśmy na bieżąco z potrzebami klientów w Polsce i na świecie. Jesteśmy dumni, gdy możemy przyczynić się do pięknego wyglądu czyjegoś ogrodu. Ciągle się rozwijamy szukając nowych materiałów i technologii. Zanim nawiążemy współpracę rozmawiamy z wieloma firmami, aby znaleźć rozwiązanie najlepiej pasujące do naszej koncepcji. Udoskonalamy też istniejące produkty, aby lepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów. A często testujemy nowości w domu, ku uciesze naszych dzieci, które uczą się, że praca może być też dobrą zabawą.

NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE OGRODÓW I TARASÓW

nowoczesne meble ogrodowe, nowoczesne paleniska,

donice, pergole, elementy wodne