MODUL WALL

Często w miejscach publicznych – centrach handlowych, budynkach użyteczności publicznej czy w biurowcach teren rekreacyjny znajduje się na dachu kondygnacji lub nad podziemnym parkingiem. Przestrzenie te nie mogą być przesadnie obciążane. Pragnąc wprowadzić tam zieleń, inwestorzy skazani są bądź na trawniki, bądź na pojedyncze rośliny w donicach.
Wymyślone przez nas Modul Wall to lekka wersja ścian oporowych. System ten umożliwia wydzielenie dużego terenu z większą ilością ziemi, na której mogą się rozwijać bardziej wymagające rośliny. Donice wyścielane są geowłókniną, aby uniknąć wypłukiwania ziemi z donicy. By zapobiec utracie sztywności, elementy usztywniające są poszerzone. Dodatkowo, w przypadku uniesienia donicy na stopach poziomujących, konieczne jest dodanie we wnętrzu kątownika, mocowanego do poziomej części ścian bocznych. Dzięki temu ziemia wraz z roślinami nie będzie zapadać się do środka. Kompozycja zieleni pozostanie trwała na długo.
Donice Modul Wall wykonujemy na zamówienie, dokładnie pod wymiar tak, aby możliwie najlepiej dopasować się do istniejącej przestrzeni. Precyzyjne wykonanie i kontrola na każdym etapie produkcji gwarantuje wykonywanie niestandardowych rozwiązań w najwyższej jakości – zarówno jeśli chodzi o formę, jak i wykończenie.

ELEMENTY SKŁADOWE

ŚCIANA BOCZNA

 

Przykładowe wymiary podane w centymetrach. Elementy usztywniające oraz ich ilość dopasowywana jest do wymiarów modułu. Wszystkie moduły wykonywane są na zamówienie.

NAROŻNIK ZEWNĘTRZNY

 

Przykładowe wymiary podane w centymetrach. Narożnik zewnętrzny może zostać wykonany pod dowolnym kątem. Elementy usztywniające oraz ich ilość dopasowywana jest do wymiarów modułu. Wszystkie moduły wykonywane są na zamówienie.

NAROŻNIK WEWNĘTRZNY

 

Przykładowe wymiary podane w centymetrach. Narożnik wewnętrzny może zostać wykonany pod dowolnym kątem. Elementy usztywniające oraz ich ilość dopasowywana jest do wymiarów modułu. Wszystkie moduły wykonywane są na zamówienie.

CHARAKTERYSTYKA

szybki-montaz

Szybkość i łatwość

montażu

calosc

Spójna całość

– jedna donica

dopasowanie-rozmiaru

Dopasowanie

kształtu i rozmiaru

lekkie

Niska waga

niewidoczne-laczenia

Niewidoczne

łączenie

latwy-transport

Łatwy

transport

latwo-dodac-instalacje

Łatwy montaż

instalacji

niwelowanie-terenu

Stopy

poziomujące

dodatkowe-wyposazenie

Zintegrowane

wyposażenie

dodatkowe

WIĘCEJ O DONICACH MODUL

MATERIAŁY

Sprawdź, z jakich materiałów i w jakim wykończeniu możemy wykonać donice Modul...

WIĘCEJ

CECHY PRODUKTÓW

Sprawdź, jakie właściwości mają donice zewnętrzne z kolekcji Modul i co je wyróżnia...

WIĘCEJ

RODZAJE WYPOSAŻENIA

Może potrzebujesz np. donic z trejażami? Sprawdź, jakie mamy dodatkowe możliwości...

WIĘCEJ

RODZAJE LAKIERÓW

Standardowe wykończenie Ci nie odpowiada? Sprawdź, jakie lakiery możemy Ci zaproponować...

WIĘCEJ