MODUL BASIC

To podstawowy system, od którego zaczęliśmy myślenie o donicach modułowych jako alternatywy dla dużych i ciężkich donic z betonu, które nie sprawdzają się np. na lekkich tarasach. Dno zostało rozdzielone na części – środkowa może zostać usunięta lub dodana w odstępie czasu, np. gdy zmienią się warunki przestrzenne. Właśnie ta możliwość przekształcania już istniejącej konstrukcji natchnęła nas do podziału dna. Dzięki temu przewożone elementy nadal zachowują stosunkowo niewielką wagę i gabaryty (w porównaniu z pełnymi donicami).
Donice Modul Basic, tak jak wszystkie z serii Modul, są odporne na warunki atmosferyczne – śnieg, deszcz, promieniowanie słoneczne. Ponadto są eleganckie, trwałe i minimalistyczne w formie zewnętrznej.
Donice Modul Basic wykonujemy na zamówienie, dokładnie pod wymiar tak, aby możliwie najlepiej dopasować się do istniejącej przestrzeni. Precyzyjne wykonanie i kontrola na każdym etapie produkcji gwarantuje wykonywanie niestandardowych rozwiązań w najwyższej jakości – zarówno jeśli chodzi o formę, jak i wykończenie.

ELEMENTY SKŁADOWE

MODUŁ PODŁUŻNY

 

Przykładowe wymiary podane w centymetrach. Elementy usztywniające oraz ich ilość dopasowywana jest do wymiarów modułu. Wszystkie moduły wykonywane są na zamówienie.

MODUŁ NAROŻNY

 

Przykładowe wymiary podane w centymetrach. Moduł narożny może zostać wykonany pod dowolnym kątem. Elementy usztywniające oraz ich ilość dopasowywana jest do wymiarów modułu. Wszystkie moduły wykonywane są na zamówienie.

MODUŁ ROZGAŁĘZIAJĄCY

 

Przykładowe wymiary podane w centymetrach. Moduł rozgałęziający może zostać wykonany pod dowolnym kątem. Elementy usztywniające oraz ich ilość dopasowywana jest do wymiarów modułu. Wszystkie moduły wykonywane są na zamówienie.

MODUŁ KOŃCOWY

 

Moduł końcowy może być zastąpiony donicą kończącą. Przykładowe wymiary podane w centymetrach. Elementy usztywniające oraz ich ilość dopasowywana jest do wymiarów modułu. Wszystkie moduły wykonywane są na zamówienie.

CHARAKTERYSTYKA

szybki-montaz

Szybkość i łatwość

montażu

calosc

Spójna całość

– jedna donica

dopasowanie-rozmiaru

Dopasowanie

kształtu i rozmiaru

lekkie

Niska waga

niewidoczne-laczenia

Niewidoczne

łączenie

latwy-transport

Łatwy

transport

latwo-dodac-instalacje

Łatwy montaż

instalacji

niwelowanie-terenu

Stopy

poziomujące

dodatkowe-wyposazenie

Zintegrowane

wyposażenie

dodatkowe

WIĘCEJ O DONICACH MODUL

MATERIAŁY

Sprawdź, z jakich materiałów i w jakim wykończeniu możemy wykonać donice Modul...

WIĘCEJ

CECHY PRODUKTÓW

Sprawdź, jakie właściwości mają donice zewnętrzne z kolekcji Modul i co je wyróżnia...

WIĘCEJ

RODZAJE WYPOSAŻENIA

Może potrzebujesz np. donic z trejażami? Sprawdź, jakie mamy dodatkowe możliwości...

WIĘCEJ

RODZAJE LAKIERÓW

Standardowe wykończenie Ci nie odpowiada? Sprawdź, jakie lakiery możemy Ci zaproponować...

WIĘCEJ